Kaip gi Kalėdos be dovanų ir šventinės nuotaikos?

Autorė: Leta M. Bielinytė (The Nerdy Me)

Kalėdos stebuklų, jaukių akimirkų na ir dovanų laikas. Ir jau visai ne už kalnų šis pats nuostabiausias metų laikotarpis. O kaip gi Kalėdos be dovanų patiems mažiausiems? Nusprendžiau pasidalinti keliomis dovanėlių idėjomis ir su jumis. Tikiu, kad pradžiuginti galima ir paprastais dalykais, kurie nenuskriaustų piniginės, bet vis tiek įžiebtų šypseną veide. Todėl štai kelios paprastos dovanų idėjos, kurios nudžiugins visus mažuosius.

AHA skanukų rinkinys

AHA skanukų rinkinys,  puiki dovana ir mažiems ir dideliems, kurie nepraleidžia progos pasmaližiauti. O kaip smagu, kai galima rinktis iš skirtingų rūšių skanukų. Rinkinyje yra įvairių rūšių skanėstų, kukurūzų ir lipdukų, kurie pradžiugins tuo, jog švyti tamsoje (ar gali būti geriau?!). Ant lipdukų vaizduojamas AHA Liūtas ir jo žiemiški nuotykiai. Kol kažkam didžiausias džiaugsmas įvairūs skanėstai, kitiems lipdukai, kuriais galima papuošti sąsiuvinius ar užrašų knygutes. Koks vaikas nesidžiaugtų radęs tokią staigmenėlę po eglute!

Kalėdos puikus laikas kelionei į kiną

Visi vaikai mėgsta keliones į kino teatrą, kai gali kramsnoti spragėsius ir žiūrėti filmą per didelį ekraną. Manau, jog bilietas į ilgai lauktą filmuką ar filmą yra puiki idėja Kalėdoms. Kartu praleisite nuostabią dieną kaip šeima bei pradžiuginsit mažuosius. retai randame laiko smagiai veiklai su artimaisiais, o šventinis laikotarpis tam tobulas laikas! Galite prie bilieto net pridėti mėgstamiausią saldumyną, šypsenos padvigubinimui.

Mėgstamiausios veiklos rinkinukas

Viena geriausių dovanų, kuri daug nekainuoja ir vis tiek nudžiugina, yra dovana susijusi su vaiko mėgstamiausia veikla. Jeigu vaikas mėgsta piešti, pradžiuginkit spalvų, pieštukų rinkiniu ar nauja spalvinimo knygele. Jei dievina skaitymą, padovanokite mėgstamiausią žurnaliuką ar naują knygą. Šie dalykai tikrai nepaliks abejingų, nes visi džiaugiamės, kai pagalvojama apie mūsų pomėgius. Niekada neprašausite!

Tai kelios idėjos jums, kurios tikrai nepaliks liūdnų veidų. O jei dar sugalvosite įdomią ir linksmą Kalėdų dienos programą, jūsų mažasis liks ne tik nustebintas, bet ir pasijus laimingiausiu vaiku pasaulyje. Kartais iki tikros laimės reikia visiškai nedaug, tad tikiuosi, kad šios dovanų idėjos leis sukurti jaukią šventę jūsų namuose. Linksmų bei jaukių švenčių, mielieji!

AHA kalėdinė dovanų dėžutė


KOMENTARAI
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *