Garsiai plojam jauniesiems krepšininkams!

Mieli draugai,

Noriu pasidalinti įspūdžiais iš renginio, kuriame visai neseniai dalyvavau, smagiai praleidau laiką ir supratau, kad Lietuvoje auga tikrų krepšininkų karta! Paskutinį žiemos sekmadienį prasidėjo didžiausias Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ Kauno darželinukų krepšinio čempionatas 2018. Jauniausieji akademijos krepšininkai nekantriai laukė, kada galės ne tik varžytis su kitų darželių krepšininkais, bet ir parodys mamytėms bei tėveliams, ką išmoko krepšinio treniruotėse. O aš nekantravau su visais susipažinti, susidraugauti ir apdovanoti naujuosius bičiulius AHA skanukais!

AHA skanukai jauniesiems sportininkams

Mažieji draugai buvo apdovanoti AHA guminukais – liūtukais, kuriais aš be galo didžiuojuosi. Pasigirsiu, kad šie guminukai buvo sukurti žvelgiant į mano atvaizdą! Ar gali būti didesnis įvertinimas Liūtui?? Jie ne tik gražūs, tačiau susilaukė puikių naujųjų draugų įvertinimo. O man buvo be galo smagu stebėti, kaip jaunieji sportininkai jais džiaugiasi ir juos skanauja. 🙂
Taigi, tęsiant pasakojimą apie renginį, galiu pasakyti, kad ten mačiau puikių dalykų ir ypatingai daug  gerų emocijų! Jaunieji krepšininkai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, stengėsi taikliai mėtyti į krepšį, stipriais plojimais ir šūksniais palaikyti savo komandos draugus. O geriausi sirgaliai – tėveliai, savo vaikučius drąsino, skatino, o kartais jei ir nepasisekdavo – paguosdavo.

Netrūko veiklos ir tėveliams

Tėveliai renginio metu taip pat turėjo progą parodyti savo taiklumą mėtydami į krepšį. Tai sukėlė be galo daug džiaugsmo mažiesiems draugams, o taip pat ir man. Šio renginio metu mačiau labai daug nuoširdžių emocijų, o gera nuotaika užsikrėčiau metams į priekį 🙂
Taigi, pirmajame Kauno darželinukų krepšinio čempionate dėl patekimo į finalinį etapą varžėsi net 27 komandos. Nors ne visi pateko į kitą etapą, tačiau tikrai labai stengėsi ir puikiai praleido laiką. Už poros mėnesių, balandžio pabaigoje vyksiančiame finaliniame etape, geriausios darželių komandos kovos dėl didžiosios taurės, o toms komandos, kurioms šį kartą nepavyko susigrums dėl mažosios Kauno darželinukų taurės. Tikiuosi pavyks sudalyvauti ir finaliniame etape ir pradžiuginti dar daugiau jaunųjų sportininkų!

 

Iki susitikimo kituose renginiuose!

Jūsų,

AHA Liūtas

  

 


KOMENTARAI
 1. nekalbėkit apie senatvę.Tai eilinis,puikus,LAISVAS gyvenimo etapas.Puiku ,kai esi nuo nieko nepriklausomas(nebent nuo kainų ar žmonos,vyro).O kai bus apie 90 tada jau reikia pradėt tvarkyt savo daiktus,kad kitiem nereikėtų.AČiū už puikų situacijos apibūdinimą .Tvirtos širdies ir geros nuotaikos,o ta veidmainė vistiek gaus,ko nusipelnė.Beje, labai graži diena šiandien.Gal su slidėm nuo kalniuko?

 2. Būtų gerai, kad šiandien turėtume kovo 11-osios Lietuvą. Klaida buvo padaryta, kad nebuvo priimtas desovietizacijos įstatymas. Į valdžią sugrįžo gudrūs, patyrę komunistai ir komjaunuoliai, o kai dauguma per Sąjūdį patekusių patriotų „virto liberalais/konservatoriais. Tikrų patriotų nei Seime, nei Vyriausybėj neliko. Todėl nėra kam rūpintis nei tauta, nei valstybe, visi tapo tiesiog europiečiais arba pasaulio piliečiais. Paskutiniai tautiški lietuviai ateina į Kovo 11-osios patriotines eitynes, tačiau ir jų mažėja. Jei nepabusime, tai išnyksime.

 3. Wow! This blog looks exactly like my old one! It’s on a completely different subject but it
  has pretty much the same layout and design. Outstanding choice of colors!

 4. Hey there! I’ve been reading your blog for a long time
  now and finally got the courage to go ahead and give you a shout out from Dallas
  Texas! Just wanted to tell you keep up the fantastic job!

 5. Marius Kundrotas: ,,Sunku pasakyti, kas iš tiesų blogiau – aklas fanatikas ar ciniškas pragmatikas, Maksimilijanas Robespjeras ar Polis Barasas. Kas nors pasakys, kad M. Robespjeras praliejo marias kraujo, o P. Barasas tik išvogė iždą. Nežiūrint to, kad galiausiai pardavė Respubliką. Kita vertus Josifas Stalinas taip pat buvo pragmatikas, ypač lyginant su jo oponentais Levu Trockiu bei Adolfu Hitleriu. O kraujo praliejo daugiausiai. Jis kurstė aklą fanatizmą savo asmens atžvilgiu, tačiau pats, vaizduodamas liaudies vadą, slapčia sekė patvaldžiu caru Ivanu Rūsčiuoju. Manau, neverta skaityti užteks ir šios pastraipos Straipsnio lygis, tai kaip kaimo vyrų po trečio puslitrio!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *