AHA dovanėlė mažajai sesutei!

Kai nejučiom mažom kojytėm atitipena žiema, o su ja ir jaukumu išsiskiriančios šventės, taip ir norisi pradžiuginti kuo daugiau žmonių! Kaip tai padaryti? Na visų pirma galima tiesiog daug šypsotis. Smagu, kai aplinkui matai laimingus veidus, tada ir pačiam veide atsiranda šypsena. Taip pat, svarbu nepamiršti, kad norint būti laimingu daug stengtis nereikia, nes kartais dieną praskaidrinti gali komplimentas, gražus žodis, ar ištiesta pagalbos letena, oi ranka, kai to labiausiai reikia. O koks geras jausmas aplanko, kai žinai, jog tikrai kažkam padėjai! Tad ir aš norėčiau šį šventinį laikotarpį pradžiuginti kuo daugiau savo mažųjų draugų. Kadangi Jūsų visų aplankyti negaliu, į pagalbą smagu pasikviesti jūsų artimuosius – seses, brolius, mamas, tėčius ir t.t., nes AHA dovanėlė puikiai pradžiugins tiek mažus, tiek didelius. Savo mažąją sesutę nustebino ir Emilija! Ir kaip galima nesišypsoti matant tokį nuoširdų džiaugsmą ir skaitant tokį jaukų laišką. 🙂 Tai va, mielieji, skubu ir su jumis pasidalinti, Kalėdine nuotaika, kurią mums sukūrė Emilija ir tikiuosi, kad visą gruodį ji niekur nuo jūsų nepabėgs! Nors kol kas snaigės iš dangaus nekrenta, bet gi ne tik jos gali sukurti šventinę dvasią.

Jūsų, AHA Liūtas

AHA dovanėlė sukelia šypseną veide

Aš visada lauksiu Kalėdų, visada valgysiu advento kalendorių, puošiu eglutę lapkričio gale, nes kodėl gi ne? Juk Kalėdos pati gražiausia šventė metuose.

Norisi dovanoti dovanas, matyti džiaugsmą artimųjų akyse, šypsenas jų veiduose, todėl šiais metais palepinau mažąją sesutę pasakydama, kad jai atėjo siuntinys iš AHA skanukų. Atidarius siuntinį joje buvo AHA dovanėlė  –  raudona dėžutė.  Sesutė joje rado ne tik saldainių, kukurūzų, bet ir lipdukų kurie iškart atsidūrė ant spintos. Lipdukai ne bet kokie, o šviečiantys!!! tamsoje, todėl sesei bus dar smagiau vakare, kai sutemsta. Juose pavaizduoti įvairūs AHA Liūto nuotykiai ir žiemiškos situacijos, leidžiančios dar labiau pajusti šventinę dvasią! Smagu, gražu, o svarbiausia, labai patiko sesei!

Pradžiuginti galima ir paprastais dalykais

Šiais metais norėčiau visiems palinkėti suteikti dar didesnes šypsenas savo artimiesiems, o ypač mažiausiems šeimos nariams, nes jiems Kalėdos ir Kalėdų senelis yra lyg SVAJONĖ. Pradžiuginti galima ir paprastais, mažais dalykėliais – mėgstamiausiais saldainiais, nes kartais galima, ar ne?

Smagių, džiaugsmingų ir tikiuosi snieguotų artėjančių švenčių!!

Šią raudoną dėžutę, kurioje galima rasti ne tik saldainių, bet ir tamsoje švytinčių lipdukų, galima rasti internetinėje parduotuvėje kavaverslui.lt paspaudus čia 🙂


KOMENTARAI
  1. Tikra tiesa,mano dukrytės labai mėgsta AHA skanumynus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *